Złota Rączka Warszawa
Złota Rączka Warszawa
Złota Rączka Warszawa
Złota Rączka Warszawa
Złota Rączka Warszawa
O naszej działalności

Firma mężów do wynajmowania powstała po to, aby zaoferować profesjonalną pomoc klientom, którzy w pospiechu codziennego życia nie mogą znaleźć odpowiedniej ilości czasu na wykonywanie napraw we własnych domach.
Jeżeli czujesz, że Twój partner nie ma do tego smykałki, a słysząc Twoje prośby pod hasłem: „oj, znowu kran cieknie!” lub „czy odebrałeś pranie”, zaszywa się w najciemniejszym kącie pokoju i wzrokiem błaga o litość nie pozostaje nic innego jak postawić na swoim, zadzwonić do nas, zamówić złotą rączkę na terenie Warszawy i okolic i zwolnić swojego partnera z obowiązków których nie lubi...Pomożemy również Panom, którym natura ofiarowała całkowicie inne zdolności i zainteresowania niż nasze. Złota Rączka Warszawa czyli mąż do wynajęcia jest gotowy pomóc zarówno Paniom, jak i Panom domu.

Nasze usługi
-"Expresowa Naprawa"- naprawy wykonane do 30 minut- 50zł
- "Pierwsza godzina"- naprawy wykonane w ciągu pierwszej godziny- 100zł wskazane jest, aby w ciągu pierwszej godziny, wykonane były 3 prace,
- "Druga godzina"- 120zł
- "każda kolejna rozpoczęta godzina"- 50zł
- "Cały dzień"- 350zł (8 godzin pracy)
- Większe prace (ponad jeden dzień) wykonujemy w weekendy- w tym przypadku cena jest do negocjacji, kosztorys oferujemy zawsze za darmo.
-W powyższe ceny wliczony został koszt dojazdu do klienta.
-Do cen, doliczyĆ należy koszty ewentualnych materiałów.
-Ceny uwzględniają podatek VAT i są cenami BRUTTO.